CRV Coin ve Bu 11 Altcoin için Liste Dahil Kritik Gelişmeler Var!

Güney Kore’nin önde gelen kripto para borsası Upbit, 6 altcoin için USDT veya BTC pariteleri ekledi. Dev bir balina Tranchess’ten 1127 ETH çekti ve Binance’e yatırdı. Justin Sun Binance’e 6,224 milyon CRV Coin transfer etti. Ve daha fazlası…

ONDO, ETHFI, CRV Coin ve bu 9 altcoin’den haberler var!

Upbit, 6 altcoin için USDT veya BTC pariteleri ekledi

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, kripto borsaları listelemelerine tüm hızıyla devam ediyor. Güney Kore’nin önde gelen kripto para borsası Upbit’in bugün saat 20:00’de SOL ve BCH gibi çoklu tokenlerin USDT veya BTC işlem paritelerini başlatacak. Bu bağlamda borsa aşağıdaki pariteleri listesine ekleyecek:

  • BCH/USDT
  • GAS/BTC, USDT
  • Game2/BTC
  • NEO/BTC, USDT
  • TT/BTC
  • SOL/USDT

Dev bir balina Tranchess’ten 1127 ETH çekti ve Binance’e yatırdı

On-chain gözlemci The Data Nerd’in bildirdiğine göre, 0x454 adresli balina kısa süre önce Tranchess’ten 1.127 ETH çekti. Analitik platformu, balinanın daha sonra ETH’yi Binance’e yatırdığını (yaklaşık 4,4 milyon dolar) bildirdi. Geçen yıl, balina bu ETH’leri ortalama 1.756 dolar fiyattan biriktirmişti. Dolayısıyla, hepsini mevcut fiyattan satarsa, 2,06 milyon dolar kar edecek.

Bir balina son 3,5 milyon ONDO’yu Bybit’e aktardı

The Data Nerd’ün bildirdiğine göre, 0x56f ile başlayan Smart Money adresi son 3,5 milyon ONDO’yu (yaklaşık 4,16 milyon dolar) kısa süre önce Bybit’e aktardı. Balina, geçtiğimiz dört ay içinde, ortalama 0,558 dolar giriş fiyatıyla 5 milyon dolar maliyetle 9 milyon ONDO biriktirdi. Bu yatırım balinaya yaklaşık 5,38 milyon dolarlık büyük bir kâr getirdi (%107 yatırım getirisi).

Justin Sun Binance’e 6,224 milyon CRV Coin transfer etti

On-chain gözlemci Ember’in bildirdiğine göre, bir kripto balinası olan Tron mucidi Justin Sun, kısa süre önce Binance’e 6,224 milyon CRV Coin (yaklaşık 2,07 milyon dolar) transfer etti. Bu CRV’nin 5 milyonunu Justin Sun, Curve’ün kurucusundan geçen yıl Ağustos ayında 0,40 dolara OTC’den satın almıştı.

Geçen hafta DeFi, bu döngünün en büyük dönüm noktasını başlattı. CRV Coin 0,219 dolara kadar düşmeye devam etti. Bu süreçte kurucu Michael Egorov’un kredi pozisyonları kademeli olarak tasfiye edildi. Arkham istatistiklerine göre, yarım günden kısa bir süre içinde Michael’ın 5 anlaşmadaki 140 milyon dolar değerindeki tüm kredi pozisyonları tasfiye edildi. Bununla birlikte CRV Coin daha sonra Egorov’un sorunun giderildiğine yönelik açıklamalarıyla toparlandı.

Justin Sun 3,42 milyon ETHFI’lik bir airdrop daha talep etti ve Binance’e yatırdı

On-chain veri analisti ‘ai_9684xtpa’nın gözlemlerine göre Justin Sun, üç aylık bir aradan sonra 3,42 milyon ETHFI airdrop için tekrar başvuruda bulundu ve ardından cüzdanındaki yaklaşık 12,25 milyon ABD doları değerindeki 3,45 milyon tokenin tamamını Binance’e yeniden yükledi. Şimdiye kadar, üç ay boyunca doğrusal olarak kilidi açılmış olan tüm ETHFI talep edildi ve ticaret platformuna aktarıldı.

Justin Sun, 18.075,8 weETH PT satın almak için 18.000 ETH harcadı

Ember’in izlemelerine göre Justin Sun, ETHFI airdrop’unu Binance’e aktardıktan sonra 18.075,8 weETH PT (27 Haziran’da sona eriyor) satın almak için 18.000 ETH (yaklaşık 63,57 milyon dolar) kullanmaya devam etti. Şu anda Justin Sun, tamamı 27 Haziran’da sona erecek olan 302 milyon USD değerinde LRT PT’ye (weETH, pufETH, rsETH) sahip. Bunlar sona erdikten sonra 627,6 ETH (yaklaşık 2,21 milyon dolar) gelir elde etmesi bekleniyor.

Azuro, AZUR tokenini piyasaya süreceğini duyurdu

Blockchain tahmin katmanı Azuro, bu hafta Perşembe gününe kadar toplam 1 milyar token ile AZUR tokenlerini piyasaya süreceğini resmen duyurdu. Tokenlar Uniswap v3 ve Ethereum mainnet üzerindeki merkezi ticaret platformlarında ihraç edilecek. TGE sırasında dolaşımdaki arz %15,2 olacak. Başlangıç fiyatı 0,075 dolar olarak belirlenecek ve ihraç sırasındaki dolaşımdaki piyasa değeri 11,4 milyon dolar olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x